facebook
Logo firmy

O nas

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Firma istnieje na rynku od 1991r. Od ponad dwudziestu lat świadczymy usługi okulistyczno-optyczne na najwyższym poziomie. Odwiedzający nas Klienci mogą liczyć na:

  • Szeroki wybór asortymentu,
  • Fachową poradę w doborze soczewek okularowych, oprawek, okularów przeciwsłonecznych,
  • Wysoką jakość świadczonych przez nas usług,
  • Krótki czas realizacji zamówienia,
  • Konkurencyjne ceny,
  • Miłą i rodzinną atmosferę.


Zaletą naszego salonu jest kompleksowa obsługa. Posiadamy własny gabinet okulistyczny. Od kilkunastu lat prowadzi go Pani Dr Anna Husiatyńska- ceniony i doświadczony lekarz okulista, pracująca także w Instytucie Jaskry i Chorób Oka.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, który pozwala na dokładne określenie wady wzroku pacjenta oraz na wykrycie ewentualnych chorób oczu.


DUŻY WYBÓR OPRAWEK RENOMOWANYCH FIRM

Rozumiemy, iż każdy Klient ma odmienne oczekiwania i potrzeby- jesteśmy w stanie im sprostać! W ofercie mamy najwyższej jakości soczewki produkowane przez takie wiodące na rynku firmy jak: Essilor, HOYA. Gwarantujemy na nie Państwu Certyfikat Jakości. Posiadamy oprawki zarówno znanych marek t.j.: Ray-Ban, Vogue, JAGUAR, HUGO BOSS, jak i tych mniej znanych t.j; BERGMAN, SOLANO, Retro.

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom na bieżąco monitorujemy pojawiające się na rynku nowości i trendy. Każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie! Możecie Państwo liczyć na fachową poradę naszych pracowników dotyczącą doboru odpowiednich dla Państwa soczewek, a także zwyczajnie- pomoc w wyborze pasujących i modnych oprawek!
Na okulary zakupione w naszym salonie dajemy Państwu dwuletnią gwarancję.


WYGODNA LOKALIZACJA

Salon mieści się przy ulicy Górczewskiej 216 obok hipermarketu Tesco Extra

w biurowcu na tylnym parkingu.

Serdecznie zapraszam!
Mariusz Kowal

 

Optyk Bemowo - tu są Twoje okulary!

 

# optyk # okulary # okulista # badanie wzroku # bemowo # warszawa # wola # soczewki progresywne # szkła do komputera # oprawki ray ban # badanie dna oka # soczewki kontaktowe # stare babice # leszno # izabelin